Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

Antedli kağıt


Antetli Kağıt Nedir? Nerede Kullanılır?

Şahıs Şirketleri,Limited Şirketleri,Anonim Şirketleri Gitgide artış göstermektedir ve ciddi anlamda rekabette artarak hızlanmaktadır.Fiyat politikaları vb özellelikler gündeme gelmektedir. Ancak bundan ziyada daha çok şirketler arası kurumsallık ön plana çıkmaktadır.Kurumsallığın bir parçası olan antedli kağıt bir çok işletmede boş a4 ile teklif vb ihtiyaclara karşın daha çok ön planda ve kurumsallığın boyutunu şekillendirmektedi. Tabiki sadece antedli kağıt ilede kurumsallık sağlanamaz.Bunun yanında cepli dosya vb şirket marka ve bilgilerini taşıyan evraklar,dosyalar,kartvizitler iş yerini ön plana çıkartmaktadır. Ucuz fakat kaliteli bir gösteriş sağlayan antedli kağıt yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Antetli kağıt üzerinde genelde firma logosu,firma adresi, tasarıma göre arka fon ve iletişim bilgileri kullanılmaktadır.Resmi yazışmalarda kullanılan antetli kağıt işe ne kadar önem verdiğinizin bir kanıtıdır. Bu da size artı bir puan karşı tarafı ise işe ne kadar ciddi baktığınızı gösterir.Antetli kağıdınızı kendi istediğiniz gibide bastırtabilirsiniz.Antetli kağıtlar genel olarak standart 80gr veya 110gr a4 kağıtlarına bastırılır. Genel yazıcı ölçü ve tipinede uygun olduğu için tercih bu yöndedir.

Etiketlerimiz: izmir acil antetli kağıt - İzmir antetli kağıt basımı - Acil antetli kağıt - Çiğli anteli kağıt - karşıyaka antetli kağıt 

Antedli kağıt Modelleri