Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

Roll up banner


Bu bizim giriş seviyesi ekonomi standımız veya bizim 'Bronz' roll up standımız dediğimiz gibi. Bu yukarı çekme standı, kısa süreli veya tek seferlik etkinlikler için mükemmeldir. Birden fazla yerde tekrar tekrar kullanılacak bir stant istiyorsanız, 'Gümüş', 'Altın' veya 'Platin' stantlarımıza göz atmanızı öneririz.

Bu bizim bütçe/giriş seviyesindeki standımız olsa da, tüm standlarımızla aynı yüksek kaliteli baskılı grafiklere sahiptir. Bu stand ile daha popüler olan 'Gümüş' standlarımız arasındaki temel fark, standın ve direğin üretildiği alüminyumun ölçüsüdür. Bu hala harika bir stand ama çoğu müşteri 'Gümüş' standımız için biraz daha fazla ödemeyi tercih ediyor.

Stand, baskılı grafik ve ücretsiz taşıma çantası ile birlikte gelir. Bu stantlardaki grafiğin görünen alanı 800mm (genişlik) x 2000mm (yükseklik)'dir. Mesajınızın altta 'kesilmesini' istemediğiniz için resminize güvenli bir alan eklemeyi ve kanamayı unutmayın. Güvende olması için resminizin altında en az 70 mm boşluk bırakın.

'Bronz' 800 mm genişliğindeki roll-up standlarımız, basılı grafik dahil her biri yaklaşık 2,8 Kg ağırlığındadır.

Tüm kullanımı kolay 'Bronz' teşhir standlarımız, basılı grafikleriniz ve ücretsiz bir taşıma çantasıyla birlikte satılmaktadır. Geri çekilebilir sistem bir bungee direği ile birlikte gelir - sadece yukarı çekin ve direği yerine oturtun. Daha kolay olamazdı! (Tüm Standlarımız sadece iç mekan kullanımı içindir)

 

Silver standımızdan biraz daha dayanıklı bir stand arayanlar için akıllıca bir seçim. 'Altın' roll up afiş standlarımız her yıl güvenilir hizmet vermektedir. Yüzlerce müşterimiz, yıllar içinde kendilerine binlerce satış yapmış olan, uygun şekilde adlandırılan 'Gold' roll up standlarımıza sadıktır. Altın roll up standları 800 mm, 1000 mm ve 1200 mm genişliklerde mevcuttur, hepsi dikildiğinde 2000 mm boyundadır.

Y ou bizim 'Altın Standart' kullanım kalitesi veya kolaylıkla hayal kırıklığına olmayacaktır. 

Tüm kullanımı kolay teşhir afiş standlarımız, basılı bir grafik ve ücretsiz bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Geri çekilebilir sistem bir bungee direği ile birlikte gelir - sadece yukarı çekin ve direği yerine oturtun. Daha kolay olamazdı!

Resminize gelince, mükemmel bir sonucu garanti etmek için aşağıdaki şablonlarımızdan birini indirmenizi ve resminizi buna eklemenizi öneririz.

Altın 800 mm'lik bir roll up stand, baskılı grafik dahil 4Kg'dan daha hafiftir.

 

Evde çalışma ve görüntülü toplantıların artık daha yaygın hale gelmesiyle birlikte, taşınabilir ev ofisimiz Zoom zemin rulo afişleri, profesyonel bir arka plan oluşturmak için mükemmel bir çözümdür.

4 stok tasarımı veya yeşil ekran seçeneği arasından seçim yapın, yani Zoom'un sanal arka plan işlevini kullanabilirsiniz.

Grafik, kullanılmadığında kolay saklama için sağlam bir tabana geri çekilir ve kolay taşımayı sağlayan yastıklı bir taşıma çantası içerir.

Çoğu gereksinime uygun 1200mm, 1500mm ve 2000mm genişliklerde mevcuttur.

 

 

Roll-Up Banner bir teşhir çözümüdür ve genellikle etkinlikler, fuarlar, konferanslar, mağaza açılışları ve diğer tanıtım faaliyetleri gibi birçok farklı etkinlikte kullanılır. Roll-Up Banner, basılı bir grafik panosunun üzerine yerleştirilmiş bir dizi metal çubuktan oluşan bir destek sistemidir.

Roll-Up Bannerlar, hafif ve taşınabilir olmaları nedeniyle popülerdir. Sık sık seyahat edenler ve teşhirleri sık sık değiştirmek isteyenler için idealdirler. Bannerı açık ve kapalı pozisyonlar arasında kolayca hareket ettirmenizi sağlayan bir mekanizmaya sahiptirler. Banner, bir kartuşta sıkıştırılmış olarak saklanır ve ihtiyaç duyulduğunda kolayca açılabilir.

Roll-Up Bannerlar için kullanılan malzemeler arasında, genellikle PVC, polyester veya kumaş gibi dayanıklı, hafif malzemeler bulunur. Bu malzemeler, yüksek kaliteli dijital baskı teknolojisiyle basılabilir. Tasarımlar genellikle marka logosu, resimler, metinler ve diğer grafik öğelerini içerir.

Roll-Up Bannerlar, iyi bir görsel etki yaratmak için genellikle büyük boyutlarda basılır. Standart ölçüleri 85 cm x 200 cm veya 100 cm x 200 cm'dir, ancak daha büyük veya daha küçük boyutlar da mümkündür.

Roll-Up Bannerlar, tasarımın hazırlanması, baskı, montaj ve taşıma işlemleri dahil olmak üzere birçok hizmet sunan matbaalar veya diğer tanıtım ürünleri sağlayıcıları tarafından üretilir.

Home Office Zoom Backdrop Banner - Kitap Kılıf Tasarımı - !500mmEv Ofis Yakınlaştırma Zemin Afişleri

Roll up banner Modelleri