Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

Mesh Branda


Mesh branda baskı

İzmir karşıyaka'da mesh branda baskısı yapıyoruz. Nedir Bu mesh branda ? kısaca bilgi verelim.

Mesh branda baskı araları delikli branda baskıdır. Arasındaki delikler sayesinde rüzgar geçişine izin verdiği için brandanın yırtılmasını engellemektedir.Genel olarak büyük cephe giydirmelerde tanıtım,kampanya içeriklerinin görsellerinde kullanılır.esnek yapısı sayesinde germe işleminide daha rahat yapmamızı sağlar. Cephe giydirmelerde bir çok reklamdökme branda kullanır.Bunun sebebi fiyatın müşteriye cazip gelmesidir.Ancak şu şekilde düşünürseniz dökme brandayı büyük bir cepheye astığınız zaman rüzgarında kuvvetine bağlı olarak bir ay gibi bir kısa sürede rüzgar çok estiği için esneme yaparak belirli aralıklardan çatlayacaktır ve zamanda yırtılacaktır ancak aralarında 100₺ veya ölçüye göre 200₺ fark ile kar ettiğinizi düşündüğünüz brandayı 2 ay yada en fazla 3-5 ay kullanırken mesh brandayı 1-2 yıl ve şuan baskı yaptığımız firmalarıda örnek gösterecek olursak  5 yıl bile kullananları vardır.Peki kampanyam bittiyse zaten çöpe atıcam ! 

Biz tasarımları yaparken brandanın kampanya kısmı olan yeri ayrı bir tasarım olarak belirtiyorum böylece aynı brandayı daha sonra sadece kampanya kısmını baskı yaparak daha uzun süre kullanmış olucaksınız. Şimdi şu şekilde düşünürsek 200₺ veya 100₺ fark vericeksiniz ancak mevcut brandadan belki 500₺ kazanmış olucaksınız ve vaktiniz boşa gitmeyecek branda daha düzgün bir şekilde duracak.

Mesh branda kullanım alanları nelerdir.? 

Mesh brandayı bir çok alanda kullanabilirsiniz ancak mantık olarak en çok kullanım amacı kampanya görsellerinizi tanıtmak. Bir anaokuluna yaptığımız mesh brandada müşterimiz ilk öncelik bizden şunu istedi okul sınıflarının camlarında içerisi gözüktüğü için öğrencilerinin dikkatlarinin dagıldığı. Bizde müşterimize mesh branda baskıyı önerdik mesh branda ile yaptığımız cephe giydirme çalışması ile dışarıdaki insanlar okul pencerelerinden sadece baskılı mesh brandayı gördüler. Öğrencilerde psikolik açıdan mesh brandanın mikronlarından dışarıyı rahat bir şekilde görebildiler yani anaokulu hem reklam yapmış oldu hemde istediği amaca ulaşmış oldu. Şu şekilde düşünmelisiniz Mesh branda rüzgar amacı dışında içindeki mikron delikler sayesinde içerden dışarıyı rahatça görmenizi sağlıyor ve dış kısmında baskı oluyor, hayal kurmak ve kullanım amacı tamen size kalmış.

Müşterilerimizin mesh brandadan yaptığı yaratıcı fikirler.

Bir müşterimiz mesh brandaya baskı yaptırarak iş yerine perde yerine mesh branda kullandı böylece içeriden dışarıya bakabiliyor ve dışarıdan bakıldığında ise reklam yapmış firmasını tanıtmış oldu. Bir müşterimiz lokantasına masa örtüsü ve kaydırmaz özelliği sayesinde silinebilirliğinide düşünürsek masalarına muşamba,bez yerine baskılı mesh branda kullandı. Beach te ise müşterimiz mesh branda ile kendisini gölgelik yaptırdı. Aslına bakarsanız bu fikirlerin hepsini bize müşterilerimiz sundu biz sadece tasarım ve uygulama kısımlarını yaptık, Fikirler müşterilerimizindi.

Sizinde bir projenin veya düşündüğünüz bir şey var ise mesh branda baskı ile Mesh branda baskısı fiyatları veya benzeri şeyler hakkında whatsapp numaramız 0554 205 39 00 bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.Mesh branda ile yapılan örnek çalışmaları blog sayfamızdan mesh branda baskı örnekliri adlı makalemizden sizinle paylaşacağım,Görüşmek dileğiyle.

İzmir mesh branda baskı, Karşıyaka mesh bradanda, Delikli branda

Mesh Branda Modelleri