Karşıyaka Matbaa & Dijital Baskı

İzmir Acil Kaşe


Karşıyaka  Kaşe Hizmeti izmir

Karşıyaka Kaşe İzmirde beş Dakikada Kaşenizi Hazırlıyoruz, Dilerseniz Aynı Gün Kargoya Teslim Ediyoruz.İzmir ilinde Yaptığımız Kaşe Çeşitleri Karşıyaka kaşe baskı kaşe hizmetleri. yaptığımız kaşe çeşitlerimiz; İmza Kaşesi, Şirket Kaşesi, Eczane Kaşesi, Davetiye Kaşesi, Yuvarlak Kaşe, Elips Kaşe, Numaratör Kaşe, Stamp Kaşe, Numara Kaşesi, Eczane Kaşesi, NaturalEczane, Kaşesi Büyük Stamp, Cep Kaşesi, Yatay Kaşe, Kare Kaşe olarak daha çeşitli çekilde kaşelerimizde mevcuttur.kaşelerinizi acil olarak flash kaşe sistemimizde teslim ediyoruz.

İzmir Kaşe veya Mühür Olarak hizmet verdiğimiz Bölgeler: İzmir, Karşıyaka, Çiğli, Şemikler, Bornova, Bayraklı, Bostanlı, Atakent, Alsancak, Konak, Güzelyalı

Acil kaşe, izmir, bostanlı, atakent, çiğli, egekent, Çiğli küçük, Küçük çiğli, Bornova, bayraklı, menemen, ulukent, alsancak, balçova, buca, konak, hiltown, mavibahçe

Kaşe Kullanımı 

Kaşelerimiz matuya flash sistem ve sırdaş polimer sistemli kaşelerdir.Flash sistem ile yapılan kaşeler grafik tasarımı bittikten sonra 15-20dk içerisinde teslim edilen kaşe sistemidir. Bu kaşeler ile yaklaşık olarak 7000 baskı yapabilirsiniz.Polimer sistemler ile ise tahmini olarak 2000-3000 olarak baskı yapabilirsiniz polimer kaşeler eski teknoloji olarak üretimi 1 gün sürmektedir. Ücretleri ise 30₺ ve 40₺ olarak değişmektedir.

Hizmet bölgelerimiz kargo olarak tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır.Ancak izmir karşıyaka,nergiz,şemikleri,çiğli,çiğli organize sanayi bölgesi, karşıyaka sanayi sitesi, bostanlı, bornova, bayraklı, gibi bölgeleri aynı gün üretimi yapılmaktadır.

Kaşe Çeşitlerimiz Aşağıdaki gibidir.

İzmir Acil Kaşe Modelleri